Najčastejšie otázky

Nižšie nájdete odpovede na vaše otázky

Áno, skladanie kočíka je úplnou samozrejmosťou. Pohodlne ho teda naložíte do kufra auta, alebo uskladníte v garáži.

Áno, polohovanie je možné jednoduchou zmenou náklonu sedačky v zadnej časti kočíka.

Áno, kočíky Josi Wismi sú certifikované na prepravu osoby v aute za predpokladu, že je vybavené schváleným kotviacim systémom (napr. AMF Bruns) za použitia schválených bezpečnostných pásov.

Áno, kočíky Josi Wismi sú odpružené a to už v základnej verzii. Jazda v teréne je teda oveľa komfortnejšia, než u kočíkov, ktoré nie sú odpružené.

Áno, pneumatiky sa nafukujú bežným spôsobom ako pri kolese.

Áno, okrem samotných kočíkov máme k dispozícii katalóg všetkých náhradných dielov a príslušenstva. Stačí len popísať, čo sa vám zničilo (napr. pri transporte).

Áno, samozrejme. Behom chvíľky veľmi komfortne pripojíte kočík k bicyklu vďaka špeciálnemu závesu, s adaptérom Weber.

Výber predného kolesa záleží iba na Vás. V základnom prevedení je veľké, outdoorové koleso. Môžete si však namiesto neho vybrať predné koleso malé, alebo ho jednoducho dokúpiť a používať obidve. Výmena je úplne jednoduchá a komfortná.

Základný výber je z troch farieb, podkladom je šedá a k nej zelená, modrá a červená. Pokiaľ však budete chcieť napríklad ružovú alebo fialkovú, nie je problém.

Áno, ak si budete priať kočík s pohonom zadných kolies, je to možné vo variante e-drive, ktorý ponúka úplnú revolúciu a komfort pre sprevádzajúcu osobu

Máte ďalšie otázky?

Scroll to top